חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קורס מנעולן

תחום המנעולנות הוא אחד התחומים הפופולאריים והנפוצים ביותר בישראל. עבודה בתחום זה עשויה להניב לכם שכר גבוה ומכובד. מעבר לכך, מדובר על מקצוע שהרבה אנשים זקוקים לעזרתכם ותלויים רק בכם בעת צרה, לכן אין זה פלא שהרבה אנשים באים ללמוד מנעולנות ונהנים מההטבות הנלוות של המקצוע.

מהו קורס מנעולנות?

קורס מנעולנות הוא קורס העוסק בכל מה שקשור למנעולים פריצה והתקנות. אפשר ללמוד בו כיצד לפרוץ צילינדרים מסוגים שונים ובשיטות שונות, להחליף מנעולים, לשכפל מפתחות לדלת, לפרוץ לדלת הדירה או הרכב או להחליף את המנגנון של הדלת. הוא כולל לימודים עיוניים ומעשיים שבסופם על הסטודנט לגשת למבחן. רק לאחר שהסטודנט עובר את המבחן הוא זכאי לקבל תעודת מנעולן מוסמך, איתה הוא יכול לעבוד בתור שכיר או עצמאי בתחום וליהנות ממקצוע נחשק ומכובד עם משכורת לא רעה.

צפו בתמונות מתוך הקורס

האם כל אחד יכול להיות מנעולן?

התשובה היא כן, ובתנאי שיעבור קורס מתאים אצל הטובים ביותר

בסיומו יקבל את הכלים העיוניים והמעשים שאתה צריך לדעת בתחום כדי לטפל בלקוחות השונים ולעזור להם. גישה לכלי עבודה וחוש טכני יספיקו לכם כדי להיות מנעולנים מקצועיים בתחום.

מה לומדים בקורס מנעולנות?

קורס מנעולן כולל לא מעט נושאים חשובים שעליך להכיר ט ולהתנסות במהלך לימודיך. בין הנושאים השונים בקורס ילמדו את הנושאים הבאים: פריצת צילנדרים מסוגים שונים בשיטות ובדרכים שונות, החלפת מנעולים לכספות והדלתות מסוגים שונים, כיוונים של דלתות מסוגים שונים, התאמה ושכפול מפתחות, החלפת מנגנון לדלתות רב בריח, פריצת כספות ורכבים. הנושאים נלמדים תיאורטית ומעשית, כמו כן יש התנסות בשטח.

למי מתאים קורס מנעולנות?

קורס מנעולן, מתאים למנהלי בינוי, ראשי צוותים טכניים, נגרים, מנהלי אחזקה, מנעולים שרוצים להרחיב את הידע שיש להם וכן לאנשים שיש להם חוש טכני ורוצים לעבודה בעבודה נחשקת עם שכר גבוה.

מהם תנאי הקבלה לקורס מנעולנות?

כדי להתקבל לקורס מנעולן, עליכם לעמוד בתנאי הקבלה הכוללים: אי רישום פלילי באמצעות תעודת יושר מטעם המשטרה ועשר שנות לימוד לפחות. ללא עמידה בתנאי קבלה אלה לא ניתן להירשם לקורס.

כמה זמן אורכים לימודי מנעולנות?

לימודי מנעולנות אורכים בין  שלושה לארבעה חודשים. שעות הלימוד הן 100 שעות. הלימודים נערכים במתכונת של פעמיים בשבוע בשעות הבוקר או הערב בהתאם לצרכי הסטודנט. את הקורס אפשר לשלב עם העבודה ללא כל בעיה. במהלך הקורס הסטודנטים שומעים הרצאות, מבצעים סימולציות ומשתתפים בסדנאות התמחות שונות בהם הם מתנסים בהפעלת הציוד והמכשור.

מהן אפשרויות התעסוקה בתחום מנעולנות?

בסיום לימודי מנעולנות הסטודנטים יכולים לעבוד כשכירים או עצמאים בתחום. אם הם מחליטים לעבוד כשכירים הם יכולים לעבוד בחברות המובילות ביותר בשוק לצד משכורת מכובדת ביותר ותנאים טובים. אם הם מחליטים לעבוד כעצמאים, הם נהנים ממשכורת גבוהה ביותר ויוקרה שנלוות לתפקיד ויש להם מקצוע לכל החיים עד לפנסיה.

איזו תעודה מקבלים בסיום הקורס?

התעודה שמקבלים בסיום קורס מנעולנות היא תעודת מנעולן. תעודה זו מאפשרת לכם לעבוד בתחום המנעולונות כשכירים או עצמאים. התעודה ניתנת לאחר עמידה בכל המבחנים העיונים והמבחן המעשי.

צרו איתנו קשר לרישום מהיר
דילוג לתוכן