חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גמול השתלמות

גמול השתלמות הינו קורס במהלכו המשתתפים רוכשים כלים חשובים. הנכם עובדי ציבור ומעוניינים להרחיב את ידיעותיכם על המערכת בה אתם עובדים? בעלי תואר ראשון בהנדסה ומעוניינים לצבור ידע על תחום עיסוקכם? אין ספק שמסלול לימודים זה יענה על ציפיותיכם – והרבה מעבר לכך. כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל מכללת אינטלקט אקדמון. אנו מציעים מגוון קורסי גמול השתלמות בתחומי דעת שונים. מוזמנים להתרשם מאתר האינטרנט שלנו ולקבוע עמנו פגישת ייעוץ.
 

חשיבותו של קורס גמול השתלמות

עולם התעסוקה של ימינו הינו מורכב וסבוך – בכך אין כל ספק. במילים אחרות, לימודי תואר ראשון כבר אינם מספיקים ליצירת תנאי עבודה מרשימים: כדי להתקבל לחברה ולהתקדם בסולם הדרגות שבתוכה עלינו לרכוש יידע רב. כיצד והיכן נוכל לרכוש אותו? באמצעות השתתפות בקורסים לצורך גמול השתלמות. קורסים אלו מחזיקים ביתרונות רבים – עבור העובד והמעסיק כאחד. כלומר, העובד מקבל תוספת בשכר לאחר השתתפות בקורס זה, כמו גם השכלה רלוונטית למקצוע שלו. המעסיק, למשל, מרוויח עובדים מקצועיים יותר כמו גם הרחבת תחומי האחריות של עובדים אלו.

אם גם אתם מעוניינים להשתתף בקורס גמול השתלמות, כל שעליכם לעשות הוא לבחור בקורס הרלוונטי לתחום עיסוקכם ולתואר אותו רכשתם. במלים אחרות, בין אם אתם טכנאים, הנדסאים או עובדי עירייה וציבור, במסגרת קורסים אלו תוכלו להרחיב את ידיעותיכם בתחום עבודתכם ואף לרכוש כלים רבים וחשובים נוספים.

בטרם תרשמו לקורס גמול השתלמות, מומלץ, ראשית, ליצור קשר עם המכללה ולבקש מנציגיה לשלוח אליכם את הסילבוס לקורס. מעבר לכך, חשוב לדעת באילו שעות מתקיימים קורסים אלו וכמה זמן הם יימשכו.

קורס גמול השתלמת – ידע הוא כוח

ההשתתפות בקורס גמול השתלמות נושאת אינטרס המשותף גם לעובד וגם למעסיק. הרי עובד אשר יכול להרחיב את אופקיו וליישם את ידיעותיו בעבודתו, הוא עובד שיודע שמעסיקיו מרוצים ממנו. מעוניינים להשתתף בקורס לשם גמול השתלמות? למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום עם מכללת אינטלקט אקדמון. אנו נשמח לשוחח אתכם ולהציג בפניכם את מגוון הקורסים המרתקים שלנו.

דילוג לתוכן